• Wpisów: 194
  • Średnio co: 9 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 09:10
  • Licznik odwiedzin: 12 670 / 1843 dni
 
siemaszkotku
 
Ludzie czują się bez­silni do­piero wte­dy, gdy na­pisze do nich ich przy­jaciel. Gdy po­wie: Kończę z życiem... Mam go dość... Nie mam po co is­tnieć. A ty... Ty po­za słowa­mi : Nie rób te­go, to nie jest wyjście... Nie masz kom­plet­nie nic. Nie do­jedziesz na czas. Nie prze­konasz go. Nie wybłagasz ko­lej­nej godzi­ny życia... Wiesz że to ko­niec, ale się nie pod­da­jesz. Wsiadasz w sa­mochód, wcis­kasz pe­dał ga­zu ale to na nic. Za późno.- I kto Cię rozumie w najtrudniejszych chwilach . ? - Ten co siedzi koło mnie przytula spi zemna godzinami i się łasi . - A znasz takiego . ! ? - Tak . ! To moj kot .. !!!- A gdybym powiedział Ci, że Cię kocham..? - Uciekłabym gdzieś daleko, na koniec świata... - Dlaczego ? - Bo jeżeli naprawdę byś kochał, pojechałbyś za mną.
- Mam Cię. - powiedział podczas wygłupów. - Głęboko w sercu czy gdzieś? - zapytała poważnie. - ... - zamilkł, widocznie nie był pewien swoich uczuć. Wyszedł i zostawił ją zapłakaną.

-Jak się czujesz, dziś już lepiej? -Jakby Ci to powiedzieć. Pomimo tych zapuchniętych oczu, mokrych poduszek, miliony chusteczek i wszędzie walających się zdjęć i wspomnień. Wszystko gra. A i mam tylko cholernie bolące serce. Ale dziękuję, czuję się wyśmienicie.


-Mówiłam Ci, że będziesz przez niego cierpieć. -Mówiłaś. A ja jak zwykle nie słuchałam, bo patrząc w jego oczy widziałam cholerną miłość, gdy na mnie spoglądał. -Nie widziałaś. Chciałaś widzieć...

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego